Jūsų naršyklė () yra pasenusi. Šioje naršyklėje yra gerai žinomų saugumo spragų, tai pat naršyklė negali atvaizduoti taisyklingai, šioje ar kitoje svetainėje, ęsančio turinio. Atnaujinkite savo naršyklę dabar!
X
-

Kosmetika su
natūraliu kolagenu

Apie kolageną

Vienintelis teisingas pasirinkimas jūsų odai

Natural Collagen Inventia ® yra ypatinga kosmetika, leidžianti viso pasaulio moterims, besirūpinančioms savo veidu ir kūnu, užmiršti odos problemas, su kuriomis jos susiduria kiekvieną dieną. Natural Collagen Inventia ® produktai pasižymi išskirtine NATŪRALAUS GAMTINIO KOLAGENO galia.Šiuose produktuose kolagenas yra  trigubos spiralinės struktūros. Tokios struktūrinės formulės nerasite niekur kitur. Dažnai rinkoje sutinkami produktai, kurių pavadinime natūralaus gamtinio kolageno yra daugiau nei jo sudėtyje. Iš tiesų tai dažniausiai būna neveiksmingi hidrolizuoti baltymai ar kiti mišiniai. 

Mes siūlome unikalų produktą, kurio sudėtyje yra svarbiausias žmogaus kūnui reikalingas baltymas – natūralios formos kolagenas. Jis yra identiškas kolagenui, natūraliai esančiam žmogaus kūne. Gryno natūralaus kolageno baltymų preparato poveikis yra žymiai platesnis ir veiksmingesnis negu daugelio pakaitalų – silpnai veikiančių hidrolizatų. Natural Collagen Inventia ® kosmetika aprūpina jūsų odą reikalingiausiu jai  „gyvu“ kolagenu.

Ši išskirtinė kosmetika gaminama labai kruoščiai, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Sudėtyje pagrindinę dalį (iki 90%) sudaro natūralaus kolageno baltymai, derinant juos su ypatingai vertingu elastinu. Taipogi sudėtyje rasite: pieno rūgšties, kaprililio glikolio ir išgryninto vandens. Šie komponentai  parinkti taip, kad atitiktų jiems keliamus aukštus reikalavimus. Komplekse visi komponentai padeda kovoti su bet kokio amžiaus odos problemomis. Dėl savo unikalios sudėties Natural Collagen Inventia ® kosmetika puikiai tinka ir jaunai, ir brandžiai odai. Jaunesnės klientės naudodamos šį produktą palaiko puikų odos drėkinimą ir dėl to išlaiko patrauklią odos tekstūrą ne vienerius metus. Vyresnės klientės naudodamos produktą gali atkurti jaunatvišką odos stangrumą,   tuo pat išspręsdamos problemas dėl raukšlių. Nuolatinis Natural Collagen Inventia ® kosmetikos naudojimas suteikia galimybę pasiekti trokštamą ovalią veido formą. Natural Collagen Inventia ® kosmetika akivaizdžiai pagerina odos būklę suteikia jai sveikumo ir skaistumo.

Natural Collagen Inventia ® kosmetikos veiksmingumas patvirtintas nepriklausomos tyrimų laboratorijos. Tyrimai buvo atliekami su  įvairaus amžiaus moterų grupėmis. Po 14 dienų  odos drėkinimas padidėjo iki 35%, o elastingumas – iki 21%. 95%* tiriamųjų grupės narių ant veido ir dekolte srityje sumažėjo raukšlių. Veido odos stangrumas pagerėjo 100%*, be to, iki 70%*tiriamųjų subjektyviai įvertino šio parametro pokytį kaip itin ryškų. Panašiai visos grupės dalyvės nurodė, kad jų epidermis tapo lygesnis.

Natural Collagen Inventia ® gamyba vykdoma nepaprastai kruopščiai, stengiantis iš sudėties pašalinti konservantus, todėl žmonėms, turintiems jautrią odą, tai – puikus pasirinkimas. Be to, tai ir hipoalerginė kosmetika, sumažinanti odos jautrumą aplinkos dirgikliams.


Kodėl būtina rinktis natūralų kolageną?

Hidrolizuotas kolagenas

Hidrolizuotas kolagenas – daugelio rinkoje esančių kosmetikos produktų komponentas – dar vadinamas želatina. Ji susiformuoja termolizės metu, yrant kolageno baltymų kryžminiams ir peptidų ryšiams. Hidrolizatas yra įvairaus svorio fragmentų mišinys, bet jo molekulinė masė visada mažesnė negu natūralaus kolageno. Gaminant želatiną išlaikyti   trapią kolageno struktūrą nebūtina, todėl preliminariam žaliavos apdorojimui naudojama stiprios rūgštys ar šarmai. Taigi hidrolizato gamyba  yra žymiai greitesnė ir leidžia naudoti daugiau žaliavos, turinčios kolageno, pvz. kaulų. Dėl didelio kiekio pigių žaliavų kolageno hidrolizatas yra pigiausias kolageno derivatas. Jis plačiai naudojamas maisto produktų gamyboje kaip medžiaga, užtikrinanti atitinkamą tekstūrą, arba kaip tirštiklis. Be to, pigesnės kosmetikos gamintojai noriai naudoja hidrolizuotą kolageną kaip natūralaus kolageno baltymo pakaitalą, nors tai, be jokios abejonės, yra žemesnis standartas.

 

Gyvulinės kilmės kolagenas

Kolagenas yra bazinių baltymų grupė, esanti gyvulių kūnuose. Šią šeimą sudaro 20 baltymų rūšių, turinčių skirtingą struktūrą, savybes, vietą audiniuose ir paskirtimi. Šie baltymai dominuoja jungiamojo audinio gamyboje. Jų yra odoje, kremzlėse, kauluose ir daugelyje gyvybiškai svarbių organų.

Kolageno baltymai įvairiose gyvulių rūšyse truputį skiriasi, tačiau net menki šių baltymų  pokyčiai turi lemiamos įtakos jų  poveikiui. Aukštesniųjų stuburinių kolagenas paprastai labiau susietas kryžminiu būdu, o jo denatūracijos temperatūra yra aukštesnė. Be to, senstant aukštesniesiams stuburiniams, intramolekuliniai ir intermolekuliniai šoniniai kovalentiniai kryžminiu būdu susieti ryšiai formuojasi jų kūnuose (in vivo) ir pagerina kolageno skaidulų stabilumą. Kuo daugiau yra ryšių, tuo tankesnis ir atsparesnis kolagenas, tačiau kolageno tirpumas sumažėja. Ši kolageno kryžminė sąsaja blogina mūsų odos išvaizdą: sumažėja jos elastingumas ir stangrumas. Žuvų odos kolagenas yra daug mažiau susietas kryžminiu būdu negu jaučio ar kiaulės odos kolagenas, todėl jis daug tirpesnis nei kiti. Dėl geresnio žuvų odos “tirpumo” baigtiniame produkte – kolageno gelyje – galima išgauti natūralią kolageno formą, naudojant ypač subtilų baltymų išgavimo metodą įprastinėmis sąlygomis. Norint išgauti kolageną iš kiaulės odos, reikalingas labai stiprus cheminis ir/ar fermentinis apdorojimas, sukeliantis smarkų baltymo irimą. Be to, jaučio baltymuose gali būti prionų. Prionai yra potencialiai užkrečiami baltymai, paprastai randami daugelyje aukštesniųjų gyvūnų (žinduolių, ropių ir varliagyvių) organizme, ir nors jie natūralios struktūros pakeitimo momentu yra nekenksmingi, po to virsta baltyminėmis užkrečiamomis dalelėmis. Užkrečiami prionai sukelia mirtinas gyvūnų ir žmonių nervų sistemos ligas, pvz., kempinligę arba Kroicfeldo-Jakobo ligą. Žuvys yra žemesnieji organizmai ir iki šiol nebuvo patvirtinta, kad jos gebėtų gaminti prionus.

 

Augalinis kolagenas (fitokolagenas)

Augalinį fitokolageną sudaro augalinės kilmės poliangliavandeniai. Jie sukuria apsauginę plėvelę ant odos. Panašiai sutraukiamai veikia gyvulinis kolagenas. Augalinių junginių poveikis nėra toks sudėtingas kaip kolageno. Fitokolagenas – tai tik psichologinis šaukinys bei reklaminis šūkis, nes kolagenas yra baltymas, be to, tik gyvūnų gaminamas baltymas. Specifinė kolageno savybė yra buvimas jo sudėtyje dviejų aminorūgščių – hidroksiprolino ir hidroksilizino. Tai  beveik išskirtinė šio baltymo savybė. Reikia turėti omenyje, kad yra ir augalinis baltymas, vadinamas ekstenzinu, kurio sudėtyje taipogi esama  hidroksiprolino. Vis dėlto šio baltymo struktūra visiškai skiriasi nuo kolageno. Hidroksiprolinas – svarbi aminorūgštis – didina odos drėkinimą, jos poveikis panašus, bet ne visai toks pat kaip kolageno, todėl ji negali pakeisti šio baltymo.

 

Mikrokolagenas

Žodis „mikrokolagenas“ yra dažniausiai naudojamas apibūdinti mažoms baltyminėms dalelėms (oligopeptidams), kurios imituoja natūralaus kolageno fragmentus. Oligopeptidai veikia kolageno ir kitų dermos elementų gamybą. Mikrokolagenas gaminamas biotechnologinėse laboratorijose ir modifikuojamas, jį papildant riebiosiomis dalelėmis, kurios pagerina jo stabilumą ir leidžia geriau prasiskverbti pro odos barjerą.

 

Liofilizuotas kolagenas - Inventia natūralus žuvų kolagenas

Liofilizacija yra vienas iš būdų išgauti džiovintus produktus. Jos pagrindas – šaldytas džiovinimas ir ji atliekama žemesnėje kaip 0°C temperatūroje bei gerokai sumažintame slėgyje. Šis procesas naudojamas labai jautrių junginių ir substancijų, ypač neatsparių šildymui, džiovinimui. Liofilizacijos metu veikliosios medžiagos  išlaiko savo aktyvumą ir vertingus sudėtinius komponentus, t.y., vitaminus, baltymus, fermentus, mineralus ir t.t. Į liofilizuotus preparatus įeina tik vandens pėdsakai ir nereikia naudoti konservantų. Po liofilizacijos gautą preparatą galima lengvai sudrėkinti, neprarandant jo organoleptinių ir biologinių savybių.

Šio tipo kolagenas dažniausiai naudojamas maisto papildams, ypač tiems, kurie tinka odos, kaulų ir kremzlių regeneracijai. Taipogi liofilizuotas kolagenas naudojamas veido kaukių ir kolageno kempinėlių ir tvarsčių gamybai. Visi šie preparatai paprastai labai brangūs dėl didelių gamybos sąnaudų ir liofilizacijos išlaidų.


Kas yra kolagenas?

Kolagenas yra jungiamojo audinio baltymas, sudarantis apie 30% žinduolių kūno baltymų. Jis yra pagrindinis gyvų būtybių biopolimeras.  Šis skaidulinis jungiamojo audinio baltymas sudaro 70% odos ir yra būtinas žmogaus skeleto elementas. Dėka unikalių fizinių  ir cheminių savybių užtikrinamas judesio perkėlimas iš sausgyslių. Taip pat kolagenas palaiko tinkamą odos stangrumą bei elastingumą.

Maždaug nuo 25-ųjų gyvenimo metų organizme kolageno ima mažėti. Atsiranda daug nemalonių pokyčių, ypač odoje. Ji praranda stangrumą, elastingumą ir lygumą. Sumažėja ir odos drėkinimas, todėl atsiranda stambių ir smulkių raukšlių. Gydytojai, biologai, biotechnologai ir kosmetologai yra nuolat sutelkę dėmesį į kolageną dėl pastarojo vertingų savybių ir ypatingos reikšmės tinkamam organizmo sistemos funkcionavimui.

Tai biopolimeras  dėl unikalių savybių ypač dažnai naudojamas gamybai tokių medicininių produktų, kaip: siūlės, kolageno folijos, transplantacijos membranos, arteriniai protezai, kolageno kempinėlės ir medicininės kapsulės. Iki šiol kolageno formos daugiausiai būdavo išgaunamos iš kiaulių ar karvių odos. Tai yra pavojinga, nes egzistuoja ligos (kempinligė, alergijos)  pernešimo rizika. Gyvulio odos kolagenas – tai tvirtas tinklelis, todėl jis negali prasiskverbti į žmogaus odą.

Kolageno išgavimui metodai iš karvių ar kiaulių odos yra chemiškai agresyvūs, nes yra naudojamos labai stiprios rūgštys, todėl išgaunamas nenatūralus produktas, visai kitoks nei Natural Collagen Inventia® kosmetika. Natural Collagen Inventia® pasižymi lengvai absorbuojamo gelio konsistencija,  produkto sudėtyje yra daugiau kaip 90% kolageno (kaip sausos medžiagos). Mūsų kolagenas išgaunamas iš žuvų odos, todėl jame nėra patogeninių faktorių. Mūsų kolageno gamybos metodas yra ypač inovatyvus todėl išsaugoma natūrali erdvinė trigubos spiralės struktūra, nesuyranti 5 - 28ºC temperatūroje.

Naudojant Natural Collagen Inventia® kosmetikos produktus kolageno trūkumas kompensuojamas tokiu  produktu, kuris yra identiškas žmogaus kolagenui. Todėl  mūsų oda praturtinama elementais, kurie yra reikalingi kolageno gamybai, o mūsų fibroblastai priverčiami gerinti šio unikalaus baltymo sintezę. Atkuriama jaunatviška odos išvaizda, jos stangrumas ir skaistumas. Mūsų produktas išgaunamas natūraliu būdu. Be kolageno jame yra ir kitų vertingų baltymų, pvz., elastino. Jų proporcijos optimalios ir identiškos natūralioms, kad odos regeneracija vyktų sklandžiausiai.