Jūsų naršyklė () yra pasenusi. Šioje naršyklėje yra gerai žinomų saugumo spragų, tai pat naršyklė negali atvaizduoti taisyklingai, šioje ar kitoje svetainėje, ęsančio turinio. Atnaujinkite savo naršyklę dabar!
X
-

Kosmetika su
natūraliu kolagenu

Apie Inventia

Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. buvo įkurta 2003 metais. Pirmasis kompanijos pagamintas produktas buvo originalus Kolagen Naturalny Inventia®, po to sekė kiti unikalūs kosmetikos produktai su natūraliu kolagenu.

2007 metai buvo itin svarbūs  kompanijos istorijoje. Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. praplėtė savo siūlomą asortimentą pirmuoju maisto papildu su natūraliu liofilizuotu kolagenu. 2009 metais Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. pirmieji Lenkijoje gavo integruotos kokybės ir maisto saugumo valdymo sistemos sertifikatą. Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. ir toliau plečia savo veiklą, užimdami naujas rinkas.

Nuo pat įkūrimo Inventia Polish Technologies Sp. z o.o.  gamina aukščiausios kokybės inovatyvią kosmetiką moterims, kurios rūpinasi savo išvaizda. Asortimento tobulinimui ir plėtrai visada svarbūs buvo klienčių atsiliepimai. Aukštos kvalifikacijos personalas ir sukaupta darbo patirtis leidžia patobulinti gaminius atsižvelgiant į klienčių lūkesčius ir poreikius.

 

Misija ir vizija

Kompanijos misija yra gaminti aukštos kokybės inovatyvią, saugią, draugišką aplinkai kosmetiką ir maisto papildus, naudojant natūralų iš žuvų išgaunamą kolageną. Mūsų klientų poreikiai ir lūkesčiai, nuolatinis personalo profesinės kvalifikacijos kėlimas ir efektyvus grįžtamasis ryšys su verslo partneriais yra esminiai mūsų misijos įgyvendinimo veiksniai.

Esame pasiryžę bendradarbiauti su potencialiais verslo partneriais, kurie domisi platesnėmis natūralaus kolageno panaudojimo galimybėmis. Mūsų potencialas, žinios ir gamybos pajėgumai užtikrina produktyvų bendradarbiavimą. Esame atviri naujiems iššūkiams.

 

Kokybės politika

2008 metais Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. įdiegė integruotą kokybės ir maisto saugumo valdymo sistemą. 2009 metais buvo gautas integruotos valdymo sistemos sertifikatas, įskaitant ISO 9001:2008 (kokybės valdymo sistema) ir ISO 22000:2005 (maisto saugumo valdymo sistema), kurį patvirtino Lenkijos užsienio prekybos rūmai.

Integruota kokybės ir maisto saugumo valdymo sistema apima Natural Collagen Inventia® kosmetikos ir maisto papildų kūrimą, gamybą ir pardavimą.

Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. gamina aukštos kokybės inovatyvią kosmetiką ir maisto papildus su natūraliu kolagenu.
Svarbiausias kompanijos tikslas yra nuolat didinti klientų pasitenkinimą, pateikiant aukštos kokybės ir saugius sveikatai produktus. Šio tikslo siekiama, įdiegiant ir nuolat tobulinant integruotą valdymo sistemą, gerinant personalo kompetenciją ir įgūdžius bei pasirūpinant draugišku bendradarbiavimu ir sąžiningu gautų užduočių atlikimu.

Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. personalas žino ir supranta šią politiką ir savo darbu užtikrina siūlomo asortimento saugumą.

 

Tyrimai ir kūrimas

Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. turi inovatyvias laboratorijas, kuriose yra visos sąlygos kurti naujas kosmetikos produktų ir maisto papildų formules bei kruopščiai jas analizuoti. Kontroliuojamas kiekvienas gamybos etapas, kad būtų užtikrinti aukščiausi kokybės ir saugumo standartai.

Mes bendradarbiaujame su žymiais biochemijos, biotechnologijų ir kosmetologijos specialistais, o taip pat pirmaujančiais šių sektorių moksliniais institutais, kad produktų gamyboje būtų taikomi naujausi kosmetologijos ir dermatologijos pasiekimai. Nuolat tobuliname gamybinę įrangą, investuojame į jos modernizaciją, kad produktų saugumas ir kokybė atitiktų aukščiausius galiojančius reikalavimus.

 

Sertifikatai

ISO 22716 ISO 22000 ISO 9001